Functies

Hier vindt u wie welke functie binnen Margriet voor zijn of haar rekening neemt. Voor een volledig functieoverzicht van onze club kunt u naar het smoelenboek gaan.

Hoofdbestuur

Waarnemend voorzitter
Sponsorzaken
Gerard van der Kroon
06-53164089
voorzitter@rksvmargriet.nl 
Secretaris
Danielle Welten
06-29322232
danielle.welten@rksvmargriet.nl 
Penningmeester

Vacant
Bestuurslid
(Kantinezaken)
Niels Bijlhout
06-53248745
kantinezaken@rksvmargriet.nl
  
Bestuurslid
(Vrijwilligerszaken)
Jan van Leest
06-41424075
vrijwilligerszaken@rksvmargriet.nl
Bestuurslid
(Technische Zaken)
Pascal van Druten
06-29470509
pascal.van.druten@rksvmargriet.nl   
Bestuurslid
(Jeugdzaken)
Ron de Vries
06-41898330
ron.de.vries@rksvmargriet.nl
 

Overige Functies

   Contributie Leden
Leo Strik
06-15143561
ledenadministratie@rksvmargriet.nl

Wedstrijdsecretaris Senioren/Jeugd
Ruud Pigmans
06-48021219
wedstrijdsecretaris@rksvmargriet.nl

  Ledenadministratie Algemeen
ledenadministratie@rksvmargriet.nl

Website
Johan v.d. Bogaart
06-43595316
webmaster@rksvmargriet.nl 
  Technisch beheer
Maurice Hommeles 
06-15888845
maurice.hommeles@rksvmargriet.nl