Smoelenboek 2016-2017

Updating
Zoektekst
NaamFunctieAfdelingMobielEmail
Bart Aarts LeiderMargriet 106-51296631 petraenbart@planet.nl
Theo Arts Assistent TrainerMargriet O11-206-24419663 theo@fam-arts.com
Niels van Bakel leiderMargriet 5 
Sven van Bakel TrainerMargriet O14-106-39054263 sven_bakel@hotmail.com
Peter van Balveren Trainer / LeiderMargriet JO15-306-43555705 pwmvanbalveren@kpnmail.nl
Margret van den Berg KledingKledingcommissie06-18023221 berg1301@home.nl
Gerard van de Berg Trainer / LeiderMargriet MO17-106-20302414 berg1301@home.nl
Jody van de Berg Trainer-CoachMargriet MO17-106-18023221 berg1301@home.nl
Martin van Bergen medewerkerschoonmaakploeg 
Sandros van Berkom LeiderMargriet 706-54383023
Niels Bijlhout Bestuurlid AccommodatieBestuur06-22187403 accommodatiebeheer@rksvmargriet.nl
Johan van den Bogaart Coördinator zaterdagdienst/ Strafzaken jeugd, ledenadministratie/ webmasterZaterdagdienst/ Algemene zaken06-43595316 johan.vandenbogaart@home.nl
Willeke Borneman Medewerker kantine06-12800422 willekeborneman@telfort.nl
Ellen van den Bosch MedewerkerZaterdagdienst06-51091796 ellen.vd.bosch@eaglebeheer.nl
Cristian van Boxtel LeiderMargriet 706-41536335
Eric Buuts TeamleiderMargriet JO15-306-51249030 buuts012@planet.nl
Joep Derksen sponsorcommissie, magazinesponsorcommissie, leider Margriet 406-51605786 info@studio-up.nl
Paul van Dinther LeiderMargriet 306-53230311
Niels van Dorst ScheidsrechterMargriet Senioren06-52718140 nielsvandorst@hotmail.com
Pascal van Druten Voorzitter Technische Commissie Bestuur 06-29470509 pascal.van.druten@rksvmargriet.nl
Claudia van der Ende TeamleiderMargriet F706-10715999 claudia.van.der.ende@kpnmail.nl
Rogier van Erp TrainerMargriet E506-23368897 rogiervanerp@gmail.com
Jan van de Goor Zondagsdienst medewerkerZondagsdienst0412-647530
Leon van Grunsven LeiderMargriet JO17-1  leon.vangrunsven@home.nl
Mellany Gutte Begeleidster Pupil van de week1e elftal  mellany_@live.nl
Paul van Haren Assistent TrainerMargriet JO17-106-51149609 paulharen@hotmail.com
Willie van der Heiden Zondagsdienst medewerkerZondagsdienst06-55981551
Bert van der Heijden Trainer/LeiderMargriet D7M06-14767677 bheijden1@gmail.com
Jo van de Heijden Vice-voorzitterAlgemeen bestuur06-16824022 vice-voorzitter@rksvmargriet.nl
Martien Heijmans TrainerMargriet 606-12505965 mhgheijmans@zonnet.nl
Rob Heijmans Trainer/LeiderMargriet 606-13814288
Theo van de Heuvel zondagdienst, strafzaken seniorenseniorencommissie06-20894662
Richard van Hirtum EHBOZaterdagdienst06-51495160 richardvanhirtum@home.nl
Maurice Hommeles Scheidsrechter/werkgroep inrichtingScheidsrechters/werkgroep inrichting06-15888845 m.hommeles@gmail.com
Wendy Hommeles zaterdagdienst medewerkerzaterdagdienst06-55132366 wendy@hommeles.net
Saskia van Ieperen LedenadministratieMargriet06-55797859 saskia.vanieperen@hotmail.com
Hans de Jong SAPMargriet 06-39564322 halydejong@hetnet.nl
Piet de Jongh voorzitterBestuur Margriet 
Tufan Koca Trainer-CoachMargriet JO10-1 / JO17-206-52737241 tufan.koca@hotmail.com
Joep Koenders VriendenkringVriendenkring06-14989846 jogestro@kpnmail.nl
Trudy Korsten zaterdagdienst medewerkerzaterdagdienst06-53624416 trudykorsten@home.nl
Patrick Lambrechts TrainerMargriet E706-15510159 pcmlambrechts@gmail.com
Mark Langens zaterdagdienst medewerkerzaterdagdienst06-45110150 mamlangens@ziggo.nl
Jan van Leest E-CoordinatorJeugdcommissie06-41424075 jleest11@gmail.com
Jos van Liebergen TeamleiderMargriet F806-52605534 vanliebergen@live.nl
Eric Lionarons LeiderMargriet D106-83015628 ericlionarons@gmail.com
Dennis van Lith Trainer/coachMargriet JO15-306-39301154 miep76@live.nl
Joris Loeffen Assistent trainerMargriet JO17-106-45075152 joris-loeffen@hotmail.com
Kevin van Lokven ScheidsrechterMargriet 06-48116032
Robert Lolkema Trainer TeamleiderMargriet JO11-306-15041041 robert.lolkema@ziggo.nl
Harrie de Looijer SAPSAP0412-646280
Marc van Luijk Bestuurslid / SponsorcommissieBestuur / Sponsorcommissie06-21256116 sponsoring@rksvmargriet.nl
Maikel Maas OpleidingscoordinatorTechnische Commissie06-40036728 maikel.maas@ziggo.nl
Arian Meeuwsen TrainerMargriet 106-50501758
Jan Middel SchoonmaakAlgemeen06-12330112 jan.middel@ziggo.nl
Michael Mulders LeiderMargriet 606-10167568
Frank Naaijkens TeamleiderMargriet F306-36121825 fins-naaijkens@live.nl
Paul Pigmans Supportersvereniging Margriet/TeamleiderSupportersvereniging/Margriet JO17-306-40700674 paul.pigmans@ziggo.nl
Jos Pigmans kantinekantine06-21900189 jos.pigmans@12move.nl
Ruud Pigmans Wedstrijdsecretaris Senioren-JeugdWerkgroep wedstrijdsecretariaat06-48021219 wedstrijdsecretaris@rksvmargriet.nl
Andre Pigmans LeiderMargriet 806-42002296
Melanie Pigmans medewerksterKantine06-23240482 mpigmans@hotmail.nl
Monique Ploegmakers Medewerker ZaterdagdienstZaterdagdienst06-42232803 moniqueploegmakers@ziggo.nl
Derek Pluijaar TrainerMargriet JO17-406-46311106 derek.pluijlaar@hotmail.com
Martijn Pook Bestuurslid KantinezakenBestuur06-52778750 kantine@rksvmargriet.nl
Geert-Jan Princen Hoofd JeugdOpleidingen D-E-F/ nieuwsbrief websiteTechnische Commissie 06-53959305 geertjan.princen@rksvmargriet.nl
Rob Reijs Trainer / LeiderMargriet JO15-506-22565614 robreijs@hotmail.com
Tinus Reuvers LeiderMargriet 806-12030946
Roel Saegaert GrensrechterMargriet JO19-106-28536225 roel-s-10@hotmail.com
Jeroen Scherpenzeel Coördinator Scheidsrechterszaken Technische commissie 06-53250216 jeroen.scherpenzeel@rksvmargriet.nl
Ron Smits Trainer-CoachMargriet JO17-106-23915359 ron.smirts@rksvmargriet.nl
Sjaak Spansier Supportersvereniging MargrietSupportersvereniging 
Jordy Spooren Trainer coachMargriet JO12-106-15140107 jordy.spooren@live.nl
Patrick Stichelmans Trainer / LeiderMargriet JO11-406-53617690 patricknatasja1@hotmail.com
Leo Strik leider, ledenadministratieMargriet JO19-106-18604661 l.w.j.strik@tele2.nl
Mark Strik Trainer-Coach/ Hoofd Jeugdopleidingen A-B-CMargriet 2 / Technische Commissie 06-24124468 mark.strik@rksvmargriet.nl
Jose Strik Zondagsdienst medewerkerZondagsdienst0412-638684
Robin Theunissen Assistent trainerMargriet JO11-106-33710745 holland_hood@hotmail.com
Carlo Timmers Grensrechter/Zaterdagdienst medewerkerMargriet JO15-1 / Zaterdagdienst06-53631118 cartim@zonnet.nl
Harrie Toonen Beheerder Materialen, Gebouwen, TerreinenMaterialen, Gebouwen, Terreinen06-33103732 harrietoonen@ziggo.nl
Tineke Verbiesen zaterdagdienst medewerkerzaterdagdienst06-22600308 verbiesen.ct@hotmail.com
Frank Verhoeven Trainer / LeiderMargriet JO19-306-46169888 verhoevenfrank@home.nl
Wouter Verlaar LeiderMargriet 706-22524301
Peter Verlegh TeamleiderMargriet E206-55796156 pv.jpm@zonnet.nl
Willem Verstegen Werkgroep inrichtingWerkgroep inrichting06-53880983
Eric van de Vondervoort KeeperscoordinatorTechnische commissie 06-51127522 vandevondervoort1@home.nl
John Vos clubscheidsrechter jeugd/ Trainer coachScheidsrechters / Vrouwen 106-57436095 john@vos4.nl
Ron de Vries Jeugdbestuurjeugdcommissie, Bestuur vriendenkring06-41898330 ron@koopbiovlees.nu
Floris de Vries TrainerMargriet JO9-106-81297165 florisdevries99@gmail.com
Karin van de Water LeidsterMargriet Dames06-46326240
Johan van Wel Trainer-LeiderMargriet JO19-306-53120804 j.vanwel@home.nl
Danielle Welten F-coordinatorJeugdcommissie06-29322232 daniellewelten@ziggo.nl
Tineke Welten LeidsterMargriet Dames06-46406286
Henk-Jan van de Wetering E-CoordinatorJeugdcommissie06-83561727 familie.van.de.wetering@home.nl
Martin Wolf medewerkerkantine 
Joop Wolters JeugdcommissieMargriet Jeugd06-21535862 jeugdcommissie@rksvmargriet.nl
Luc Wolters TrainerMargriet JO9-206-37322843 lucwolters@ziggo.nl
Rina Wolters Kleding/Medewerker ZaterdagdienstKledingcommissie/Zaterdagdienst06-37402216 kleding@rksvmargriet.nl
Lindy Wolthuis F-coordinatorJeugdcommissie06-41887157 lindymeijer@hotmail.com
Frank van Zadelhoff Trainer coachMargriet JO15-406-20676966 frankvanzadelhoff@live.nl
Twan Zegers Club ScheiderechterSenioren0412-850535
Niels van Zijl Trainer coachMargriet JO13-206-29068323
Martin Zorge Fysiotherapeut/verzorger Margriet 1Selectie 1-2