Smoelenboek 2017-2018

Updating
Zoektekst
NaamFunctieAfdelingMobielEmail
Bart Aarts LeiderMargriet 106-51296631 petraenbart@planet.nl
Theo Arts TeammanagerMargriet O13-206-24419663 theo@fam-arts.com
Niels van Bakel leiderMargriet 5 
Sven van Bakel TrainerMargriet O17-206-39054263 sven_bakel@hotmail.com
Peter van Balveren Trainer / LeiderMargriet JO17-406-43555705 pwmvanbalveren@kpnmail.nl
Margret van den Berg Kleding - Coordinator Kledingcommissie- Meiden06-18023221 berg1301@home.nl
Gerard van de Berg Trainer / LeiderMargriet MO17-106-20302414 berg1301@home.nl
Jody van de Berg Trainer-CoachMargriet MO17-106-18023221 berg1301@home.nl
Martin van Bergen medewerkerschoonmaakploeg 
Sandros van Berkom LeiderMargriet 706-54383023
Raymon van Beuningen Assistent TrainerJO13-106-53704235
Danny van Beuningen TrainerJO11-206-51112311 dvbmontage@gmail.com
Niels Bijlhout Bestuurlid AccommodatieBestuur06-22187403 accommodatiebeheer@rksvmargriet.nl
Johan van den Bogaart Coördinator zaterdagdienst/ Strafzaken jeugd, ledenadministratie/ webmasterZaterdagdienst/ Algemene zaken06-43595316 johan.vandenbogaart@home.nl
Willeke Borneman Medewerker kantine06-12800422 willekeborneman@telfort.nl
Ellen van den Bosch MedewerkerZaterdagdienst06-51091796 ellen.vd.bosch@eaglebeheer.nl
Cristian van Boxtel LeiderMargriet 706-41536335
Brian den Brok HoofdtrainerMargriet MO11-106-40168654 brianencaroladenbrok@g-mail.com
Eric Buuts HoofdtrainerMargriet JO17-406-51249030 buuts012@planet.nl
Rick Cornelissen HoofdtrainerJO13-206-53866576 rickcornelissen@msn.com
Joep Derksen sponsorcommissie, magazinesponsorcommissie, leider Margriet 406-51605786 info@studio-up.nl
Paul van Dinther LeiderMargriet 306-53230311
Niels van Dorst Trainer - ScheidsrechterJO8-1 - Margriet Senioren06-52718140 nielsvandorst@hotmail.com
Petar Drandarov Assistent TrainerJO13-206-41398694
Pascal van Druten Voorzitter Technische Commissie Bestuur 06-29470509 pascal.van.druten@rksvmargriet.nl
Mark van der Ende HoofdtrainerMargriet MO15-106-14817372 mark.van.der.ende@scania.com
Rogier van Erp TrainerJO15-406-23368897 rogiervanerp@gmail.com
Stefhan Gloudemans LeiderMargriet 1  s.gloudemans@tele2.nl
Jesse Gloudemans Assistent TrainerJO12-106-11933135 s.gloudemans@tele2.nl
Isa Gloudemans Assistent TrainerMargriet MO11-1 
Jan van de Goor Zondagsdienst medewerkerZondagsdienst0412-647530
Roy Govers HoofdtrainerJO15-106-52245403 roygovers5@hotmail.com
Teun  van Grunsven  Assistent TrainerJO13-106-16525599 teunvangrunsven@hotmail.com
Berton Gutte TeammanagerJO12-106-22503417 bertonenjeannette@gmail.com
Jordy Gutte HoofdtrainerJO12-106-57734284 jordygutte11@hotmail.com
Mellany Gutte Begeleidster Pupil van de week1e elftal  mellany_@live.nl
Willie van der Heiden Zondagsdienst medewerkerZondagsdienst06-55981551
Bert van der Heijden Trainer/LeiderMargriet D7M06-14767677 bheijden1@gmail.com
Jo van de Heijden Vice-voorzitterAlgemeen bestuur06-16824022 vice-voorzitter@rksvmargriet.nl
Martien Heijmans TrainerMargriet 606-12505965 mhgheijmans@zonnet.nl
Luuk Heijmans Assistent TrainerJO13-206-25101281 luuk.heijmans97@hotmail.com
Rob Heijmans Trainer/LeiderMargriet 606-13814288
Theo van de Heuvel zondagdienst, strafzaken seniorenseniorencommissie06-20894662
Richard van Hirtum EHBOZaterdagdienst06-51495160 richardvanhirtum@home.nl
Maurice Hommeles Scheidsrechter/werkgroep inrichtingScheidsrechters/werkgroep inrichting06-15888845 m.hommeles@gmail.com
Wendy Hommeles zaterdagdienst medewerkerzaterdagdienst06-55132366 wendy@hommeles.net
Saskia van Ieperen LedenadministratieMargriet06-55797859 saskia.vanieperen@hotmail.com
Hans de Jong SAPMargriet 06-39564322 halydejong@hetnet.nl
Piet de Jongh voorzitterBestuur Margriet  voorzitter@rksvmargriet.nl
Trudy Korsten zaterdagdienst medewerkerzaterdagdienst06-53624416 trudykorsten@home.nl
Ersin Kursunlu HoofdtrainerMargriet JO17-106-14300077
Eniz Kursunlu Assistent TrainerMargriet JO17-1 06-55552442
Patrick Lambrechts TrainerMargriet E706-15510159 pcmlambrechts@gmail.com
Mark Langens zaterdagdienst medewerkerzaterdagdienst06-45110150 mamlangens@ziggo.nl
Jan van Leest E-CoordinatorJeugdcommissie06-41424075 jleest11@gmail.com
Dennis van Lent  TrainerJO11-206-38894415 dvlent1969@gmail.com
Annemiek van Liebergen Assistent TrainerMargriet MO11-3  annemieke140374@me.com
Eric Lionarons TeammanagerMargriet JO15-106-83015628 ericlionarons@gmail.com
Kevin van Lokven ScheidsrechterMargriet 06-48116032
Robert Lolkema Trainer TeamleiderMargriet JO13-306-15041041 robert.lolkema@ziggo.nl
Harrie de Looijer SAPSAP0412-646280
Marc van Luijk Bestuurslid / SponsorcommissieBestuur / Sponsorcommissie06-21256116 sponsoring@rksvmargriet.nl
Maikel Maas HoofdtrainerJO14-106-40036728 maikel.maas@ziggo.nl
Ronald Majoor LeiderMargriet 106-21804784 ronaldmajoor@hotmail.com
Wesley Megens Assistent TrainerMargriet JO13-7M  wesleymegens84@hotmail.com
Jan Middel SchoonmaakAlgemeen06-12330112 jan.middel@ziggo.nl
Michael Mulders LeiderMargriet 606-10167568
Jurgen Pennings Assistent TrainerJO11-106-51693598 jurgen_pennings@hotmail.com
Nigel Pieters Assistent TrainerJO14-106-34052280 nigelpieters1995@hotmail.com
Paul Pigmans TeamleiderMargriet JO17-306-40700674 paul.pigmans@ziggo.nl
Ruud Pigmans Wedstrijdsecretaris Senioren-JeugdWerkgroep wedstrijdsecretariaat06-48021219 wedstrijdsecretaris@rksvmargriet.nl
Melanie Pigmans medewerksterKantine06-23240482 mpigmans@hotmail.nl
Andre Pigmans LeiderMargriet 806-42002296
Derek Pluijaar TrainerMargriet JO17-406-46311106 derek.pluijlaar@hotmail.com
Geert-Jan Princen Hoofd JeugdOpleidingen D-E-F/Trainer OldstarsTechnische Commissie 06-53959305 geertjan.princen@rksvmargriet.nl
Marijke Raaijmakers TrainerMargriet MO15-206-36243640 marijkeuitoss@hotmail.com
Lomong Rath Assistent TrainerJO17-2 
Rob Reijs Trainer / LeiderMargriet JO15-306-22565614 robreijs@hotmail.com
Tinus Reuvers LeiderMargriet 806-12030946
Frank van Roosmalen TrainerMargriet MO11-3  frankenilse@home.nl
Richard van Rossum Assistent Scheidsrechter - ClubscheidsrechterJO15-1 / Margriet06-51557036 r.vanrossum@home.nl
Roel Saegaert GrensrechterMargriet JO19-106-28536225 roel-s-10@hotmail.com
Jeroen Scherpenzeel Coördinator Scheidsrechterszaken Technische commissie 06-53250216 jeroen.scherpenzeel@rksvmargriet.nl
Jordy Spooren Trainer coachMargriet JO13-106-15140107 jordy.spooren@live.nl
Patrick Stichelmans Trainer / LeiderMargriet JO11-406-53617690 patricknatasja1@hotmail.com
Jose Strik Zondagsdienst medewerkerZondagsdienst0412-638684
Mark Strik Trainer-Coach/ Hoofd Jeugdopleidingen A-B-CMargriet 1 / Technische Commissie 06-24124468 mark.strik@rksvmargriet.nl
Sander Strik HoofdtrainerJO19-106-20114655 sander.strik.bouw@gmail.com
Leo Strik leider, ledenadministratieMargriet JO19-106-18604661 l.w.j.strik@tele2.nl
Robin Theunissen TeammanagerJO14-106-33710745 holland_hood@hotmail.com
Carlo Timmers Teammanager/Zaterdagdienst medewerkerMargriet JO15-1 / Zaterdagdienst06-53631118 cartim@zonnet.nl
Harrie Toonen Beheerder Materialen, Gebouwen, TerreinenMaterialen, Gebouwen, Terreinen06-51943407 harrietoonen@ziggo.nl
Richard vd Venne Assistent TrainerJO14-1 
Mick van Venrooij Assistent Trainer - Trainer - KeeperscoordinatorJO17-2 - JO13-7M - Technische Commissie 06-40848580 keeperscoordinator@rksvmargriet.nl
Tineke Verbiesen zaterdagdienst medewerkerzaterdagdienst06-22600308 verbiesen.ct@hotmail.com
Wouter Verlaar LeiderMargriet 706-22524301
Eric van de Vondervoort Kantinebeheerder 06-51127522 vandevondervoort1@home.nl
John Vos clubscheidsrechter jeugd/ Trainer coachScheidsrechters / Vrouwen 106-57436095 john@vos4.nl
Estee Vos Assistent TrainerMargriet MO15-106-57436095
Floris de Vries TrainerMargriet JO11-106-81297165 florisdevries99@gmail.com
Ron de Vries Jeugdbestuurjeugdcommissie, Bestuur vriendenkring06-41898330 ron@koopbiovlees.nu
Karin van de Water LeidsterMargriet Dames06-46326240
Tineke Welten LeidsterMargriet Dames06-46406286
Danielle Welten F-coordinatorJeugdcommissie06-29322232 daniellewelten@ziggo.nl
Henk-Jan van de Wetering Coordinator-D JO12-JO13Jeugdcommissie06-83561727 familie.van.de.wetering@home.nl
Martin Wolf medewerkerkantine 
Joop Wolters Lid - Assistent TrainerJeugdcommissie - JO9-106-21535862 jeugdcommissie@rksvmargriet.nl
Rina Wolters Kleding/Medewerker ZaterdagdienstKledingcommissie/Zaterdagdienst06-37402216 kleding@rksvmargriet.nl
Luc Wolters TrainerMargriet JO9-106-37322843 lucwolters@ziggo.nl
Frank van Zadelhoff Trainer coachMargriet JO17-306-20676966 frankvanzadelhoff@live.nl
Twan Zegers Club ScheiderechterSenioren0412-850535
Niels van Zijl Trainer coachMargriet JO15-206-29068323
Martin Zorge Fysiotherapeut/verzorger Margriet 1Selectie 1-2