Functies

Hier vindt u wie welke functie binnen Margriet voor zijn of haar rekening neemt. Voor een volledig functieoverzicht van onze club kunt u naar het smoelenboek gaan.

Hoofdbestuur

                
Voorzitter
(Communicatie, SAP)
Piet de Jongh

voorzitter@rksvmargriet.nl

 
Vice-voorzitter
(Algemene zaken, lid senioren commissie)
Jo van der Heijden
0412-635842

vice-voorzitter@rksvmargriet.nl

Penningmeester

Eric Vrolijk

penningmeester@rksvmargriet.nl
Bestuurslid
(Accommodatie)
Niels Bijlhout
06-53248745
accommodatiebeheer@rksvmargriet.nl 
Bestuurslid
(sponsorzaken, website)
Marc van Luijk
06-21256116
sponsoring@rksvmargriet.nl  
Bestuurslid
(Technische Zaken)
Pascal van Druten
06-29470509
pascal.van.druten@rksvmargriet.nl  
Bestuurslid
(Jeugdzaken)
Ron de Vries
06-41898330

ron.de.vries@rksvmargriet.nl

Bestuurslid
Kantinezaken
Martijn Pook
06-52778750
kantine@rksvmargriet.nl
 

Overige Functies

  Ledenadministratie
Leo Strik  
 
06-18604661
ledenadministratie@rksvmargriet.nl 
   
 

Website
Johan v.d. Bogaart
06-43595316
 webmaster@rksvmargriet.nl

 

Wedstrijdsecretaris Senioren/Jeugd
Ruud Pigmans
06-48021219
 wedstrijdsecretaris@rksvmargriet.nl