Functies

Hier vindt u wie welke functie binnen Margriet voor zijn of haar rekening neemt. Voor een volledig functieoverzicht van onze club kunt u naar het smoelenboek gaan.

Hoofdbestuur

 

   
Voorzitter
(Communicatie, SAP)
Piet de Jongh

voorzitter@rksvmargriet.nl

Vice-voorzitter
(Algemene zaken)
Jo van der Heijden
0412-635842

vice-voorzitter@rksvmargriet.nl

Penningmeester

Vacant


penningmeester@rksvmargriet.nl
Bestuurslid
(Accommodatie)
Niels Bijlhout
06-53248745
accommodatiebeheer@rksvmargriet.nl 
Bestuurslid
(sponsorzaken, website)

Gerard van de Kroon
06-53165089
sponsoring@rksvmargriet.nl
Bestuurslid
(Technische Zaken)
Pascal van Druten
06-29470509
pascal.van.druten@rksvmargriet.nl  
 
Bestuurslid
(Jeugdzaken)
Ron de Vries
06-41898330

ron.de.vries@rksvmargriet.

Bestuurslid
Kantinezaken
vacant! 

 

Overige Functies

   Ledenadministratie
Leo Strik

06-18604661
ledenadministratie@rksvmargriet.nl

Wedstrijdsecretaris Senioren/Jeugd
Ruud Pigmans
06-48021219
wedstrijdsecretaris@rksvmargriet.nl

  Website
Johan v.d. Bogaart
06-43595316

webmaster@rksvmargriet.n