Functies

Hier vindt u wie welke functie binnen Margriet voor zijn of haar rekening neemt. Voor een volledig functieoverzicht van onze club kunt u naar het smoelenboek gaan.

Hoofdbestuur

   
Voorzitter
Gé Wagemakers 

voorzitter@rksvmargriet.n

Secretaris
Vacant

Penningmeester

Vacant


penningmeester@rksvmargriet.nl
Bestuurslid
(Accommodatie)
Niels Bijlhout
06-53248745
accommodatiebeheer@rksvmargriet.nl 
Bestuurslid
(sponsorzaken, kantinezaken)

Gerard van der Kroon
06-53164089
sponsoring@rksvmargriet.nl
Bestuurslid
(Technische Zaken)
Pascal van Druten
06-29470509
pascal.van.druten@rksvmargriet.nl  
Bestuurslid
(Jeugdzaken)

Ron de Vries
06-41898330

ron.de.vries@rksvmargriet.nl

Bestuurslid Vrijwilligerszaken



Vacant

Overige Functies

   Contributie Leden
Leo Strik

06-15143561
ledenadministratie@rksvmargriet.nl

Wedstrijdsecretaris Senioren/Jeugd
Ruud Pigmans
06-48021219
wedstrijdsecretaris@rksvmargriet.nl

  Ledenadministratie Algemeen
ledenadministratie@rksvmargriet.nl

Website
Johan v.d. Bogaart
06-43595316

webmaster@rksvmargriet.nl